icns teahouse
0 icns teahouse

Правила участі у Міжнародному Чайному Чемпіонаті

наверх
20/07

Правила участі у фіналі Чайного Чемпіонату

Чемпіонат Чайних Майстрів (далі «Чемпіонат») – міжнародне змагання між професіоналами чайної індустрії (далі «Майстри»).

Власник та організатор Чемпіонату – Tea Masters Cup, Ltd, Rooms 05-15, 13A/F, South Tower, World Finance Centre, Harbour City, 17 Canton Road, Tsim Sha Tsui, Kowloon, Hong Kong (далі «TMC»).

Цілі Чемпіонату:

- сприяти розвитку високих культурних традицій та залучення до споживання чаю;

- піднімати престиж кар’єри у чайній індустрії;

- виявити перспективних професіоналів у чайній індустрії та сприяти їх кар’єрному зростанню, професіональному та особистому розвитку;

- сприяти професійному розвитку та обміну ідеями серед спеціалістів індустрії гостинності, спеціалізованій індустрії роздрібної та оптової торгівлі та індустрії чайного виробництва;

- покращити якість продукції та сервісу в закладах, де споживають чай;

- розвивати та просувати нові підходи до приготування та подачі чаю;

- піднімати статус чайної культури серед споживачів.

Чемпіонат включає в себе змагання в чотирьох категоріях:

- Майстерність Заварювання Чаю;

- Майстерність Чайної Композиції;

- Майстерність Чайної Міксології;

- Майстерність Чайної Дегустації.

Правила перекладені та адаптовані з англійської мови. Оригінал тексту викладено на офіційному сайті TMC, він доступний для ознайомлення за посиланням: teamasterscup.com/en/rulesandregulations.  З метою однозначного тлумачення цих Правил та Регламенту всіма організаторами,суддями,  учасниками змагань або сторонніми спостерігачами забороняється самостійно вносити будь-які правки (заміну слів синонімами, переставлення слів, фраз, речень місцями, використання будь-якої частини цих Правил та Регламенту окремо без контексту і таке інше). 

За посиланням ви зможете переглянути правила Чайного чемпіонату.