icns teahouse
0 icns teahouse

Чайний марафон. Хуаншань Маофен

вгору
26/01

Ми продовжуємо марафон, і в цей раз Анастасія з Владом діляться своїми враженнями про один з найвідоміших китайських зелених - Хуаншань Маофен.

Чайний марафон. Хуаншань Маофен

 

Маофен - це сама класична класика. Знати цей чай потрібно. Не тільки тому, що один з кращих представників свого виду (виду зелених чаїв в сенсі), але й тому що він не спроста здобув таку славу. Це по-справжньму класний чай. На нашу думку. А Настя і Влад зараз висловлять своє.

 

Погляд перший, жіночий, теплий

«Смак цього чаю можна назвати легким, п'янким і неймовірно свіжим. Аромат Хуаншань Маофен зрівняється з диханням морського бризу і квітучих весняних дерев. Тепла кукурудзяна нотка, властива хорошим зеленим чаям, залишає солодкий післясмак. Світло-зелений напій допоможе вам подумки мандрувати у захмарні далі, відмовляючись від повсякденної метушні. Цим чаєм можна насолоджуватися довго, він розкривається новими відтінками при кожній заварці.

На п'яту заварку цей чудовий напій здивував мене новою ноткою - легка терпкість стала більш в'язкою, з довгим післясмаком і невеликою кислинкою. Відчуття таке, ніби молоде листя розпустилася на сонці, віддаючи невагомий, але повний смак і аромат.

Мені здається, м'яка терпкість Хуаншань Маофена буде доречна як для довгих душевних розмов, так і для медитації на самоті »

Погляд другий, чоловічий, натхнений

«Чесне слово, хвилин 10 я як заворожений спостерігав за трьома тонкими, щільно скрученими чаїнками, плаваючими у мене в піалках. Хуаншань Маофен Преміум, або, як його називають поетично, "Ворсисті піки з Жовтої гори" - це справжнє естетичне задоволення. У нього пряний, квітковий аромат, "скріплений" ноткою обсмаження, який швидко наповнює кімнату, перетворюючи її в казковий сад. Тугі жовто-зелені листочки підібрані один до одного - одна структура, один колір, один розмір. Настій світлого смарагдово-персикового кольору. Як тут не задивитися ...

Коли я, нарешті, вийшов з цього трансу і відпив з чашки (все-таки, це ж чай, що з ним ще робити ?!), я остаточно зрозумів, за що його так люблять китайці і чому він часто виявляється в списку "Славетних чаїв Китаю ". У нього м'який, легкий смак з тонкими квітковими нотками. А після третьої заварки з'явилося злегка вловимий солодкий післясмак.

До речі, для приготування Хуаншань Маофен Преміум використовують дійсно високоякісну сировину, тому його можна сміливо заварювати 5 разів - він не втратить повноти. Однак будьте обережні при заварюванні - його можна перетримати і він буде гірчити. Почніть з 10-15 секундної заварки і кожну нову продовжуєте на 5 секунд. Тоді ви відчуєте справжній смак "Ворсистих пік з Жовтої гори"

- Смак чаю преміум-класу »