icns teahouse
0 icns teahouse

Осінь, Сичуань, Панди і ідеальний Чжуецин

вгору
16/10

Два незабутніх тижні в провінції Сичуань - гори, водоспади, монастирі, панди і сім материнських кущів.

 

Магія, чаклунство, казка - в цих трьох словах все і нічого про провінцію Сичуань. Прийнявши рішення присвятити традиційне осіннє полювання на чай саме цієї провінції, ми не засумнівалися в своєму рішенні ні секунди і ні секунди не пошкодували. Але все по порядку.

Кожної осені ми вирушаємо в Китай в пошуках нових чаїв або кращих зразків вже відомого чаю. Справа ця завжди відповідальна і не дуже-то проста, адже потрібно вміло поєднати приємне з корисним - наповнити скриньку емоцій до відвалу і виконати місію.

Місією став Чжуецин - легендарний, еталонний і ще багато захоплених епітетів. Зелений чай, який росте в, мабуть, найкрасивіших горах Піднебесної - Емейшань. Ось він, подивіться який ніжний і красивий!

Отже, прилетіли. Ченду - адміністративний центр провінції Сичуань. Дуже живий, повний красот, автентичних чайних и дуже бадьорих щасливих старичків. До слова про старичків - приємно бачити таку велику кількість щасливих, бадьорих людей, розмірено попиваючих напевно смачний чай з термосів, жваво бовтаючих і азартно граючих в маджонг.

 

А ще Ченду - це величезний природний парк з пандами. Ви ж знаєте, що панд в світі щось близько тисячі і майже всі вони живуть в Китаї? Китайці дуже трепетно ​​ставляться до цих уже рідкісних тварин, їх ніколи не продають в зоопарки інших країн (тільки тимчасова оренда).

О, хто ж це такий знайомий? Так, він самий, улюбленець усіх чаєманів - Григорій Потьомкін. У Ченду ми приєдналися до Григорія, від чого поїздка заграла новими фарбами (завжди приємно бути в компанії однодумців).

А ось ще трохи чарівних видів. Гори Емейшань - це дійсно щось невимовне. Тут захоплює дух кожну секунду: містичні тумани, водоспади, монастирі (в одному з них ми провели ніч, до слова) ...

... І, почекайте секунду .... ось вони - сім материнських кущів!

(Без Селфі ніяк, самі розумієте)

А ось і головна знахідка поїздки - ідеальний Чжуецин (бачите цей погляд, повний гідності і задоволення? Світлана вже спробувала і знає)

 

Однак, Чжуецин став не єдиною знахідкою. Високо в горах нам пощастило відшукати ще один діамант - дуже рідкісний і дуже чарівний зелений чай Ганьлу. Ми поки не зважилися зробити Ганьлу постійної позицією в асортименті, все-таки ціна цього задоволення дуже висока. Але спробувати привезли, так що заходьте в гості :)

І ще трохи красот наостанок!