icns teahouse
0 icns teahouse

Чайний марафон. Синь Ян Мао Цзянь

вгору
20/01

Ми попросили наших друзів-постійних-клієнтів не тільки пити наш чай, але і розповідати про нього. Такий собі не зіпсований бажанням продати погляд звичайного (але, в той же час, досвідченого) споживача.

Чайний марафон. Синь Ян Мао Цзянь


Ми попросили наших друзів-постійних-клієнтів не тільки пити наш чай, але і розповідати про нього. Такий собі не зіпсований бажанням продати погляд звичайного (але, в той же час, досвідченого) споживача. Для чистоти експерименту один і той же чай п'ють і описують дві абсолютно різних (на наш погляд) людини - Анастасія та Влад. Чоловік і жінка, різні смаки, різні стилі, різні світовідчуття. Єдність - в щирій любові до чаю. Ми почали марафон з дуже класичного і, разом з тим, абсолютно особливого зеленого чаю Синь Ян Мао Цзянь. Ось що вийшло.

Погляд перший, жіночий, повітряний.

 

«Ех, друзі, а що я пробувала! Це щось! Один з 10 найбільш знаменитих китайських чаїв, Синь ян мао цзян - Ворсисті леза з Синь ян.

Почнемо із зовнішнього вигляду - чайні листочки симпатичні, довгі, з великою кількістю верхніх листочків (вони найцінніші і містять найбільшу кількість тініна, називаються тіпси). З банки до мене виринув незвично густий, але в той же час ніжний запах. Промивши чай і заливаючи його знову гарячою водою, радію неповторному аромату раннього літа. Сам напій мені здався дуже яскравим, солодко-квітковим, і з терпким присмаком молодої зелені. Колір я б назвала сріблясто-бурштиновим. Напевно, саме так в моєму уявленні і повинен виглядати відмінний китайський зелений чай - пахучий, наповнений різними відтінками і підбадьорливий. Він підійде для початку робочого дня - від пари ковтків у мене мимоволі відчинилися очі - тоді як до цього відчувала себе дуже сонною.

Загалом, бадьорого вам настрою! І обов'язково при нагоді спробуйте Синь ян мао цзян, не пошкодуєте! »

 

Погляд другий, чоловічий, стриманий.

 

«Знаменитий Синь Ян Мао Цзянь - різний чай. Потримайте його в гайвані пару секунд і насолодитеся тонким, злегка вловимим смаком. 10-15 секунд - і він відкриється вам весняною легкістю і ледь помітною трав'яною терпкістю. Але заваріть «Леза з Мао Цзянь» трохи довше і ви будете пити сильний, міцний, по-справжньому чоловічий чай. А це значить, що він хороший для будь-якого часу дня і року.

Синь Ян Мао Цзянь обов'язково потрібно нюхати. З першим вдихом ви відчуєте глибокий аромат зеленого чаю. Тепер видихніть в чай ​​(так, так, саме в нього) і зробіть ще один вдих - тут-то він і проявить характер! Під впливом теплого повітря, на зміну "спокійного" трав'яному аромату прийде міцний запах обсмаження, яку проходять "леза" в процесі приготування.

Загалом, багатство смаку і аромату Синь Ян Мао Цзянь говорять самі за себе - він не даремно входить у "10 знаменитих чаїв Китаю". Про якість цього напою говорить і те, що він дуже довгограючий - його сміливо можна заварювати 7 разів! »