icns teahouse
0 icns teahouse

Будда №100

Чай Будда №100

Артикул: 10028

Класичний зелений крупнолистий чай з тонким ароматом і ясно-жовтим кольором настою. Скручене уподовж, ніжне листя чаю при заварюванні розкриває легкий, злегка фруктовий аромат з виразними медовими нотами. Смак напою чистий, освіжаючий, з приємною гіркотою і м'яким солодким післясмаком.
87 грн / 50 г
50г
Оплата й доставка

Поява сорту: міфи та історія

Будда — це зелений класичний чай, який почали пити кілька віків тому. За легендою, перший кущ виріс з вії Будди, коли просвітлений задрімав під час медитації. Добротний, якісний зелений чай може носити безліч різних назв, збиратися з кущів різних сортів, але йому притаманна одна важлива якість: це напій, який бадьорить і додає сили. Раніше саме ця характеристика визначала якість чаю. Кращі сорти, такі як Будда, успішно дожили до наших днів і не втратили ані краплі популярності.

Сучасні технології виробництва

Класичний зелений чай з Китаю цього купажу увібрав в себе все краще, що дає клімат чайних провінцій: чисте повітря, відсутність значних коливань температури, вологість ґрунту. Чай збирають тоді, коли верхні чайні листочки вже досягли необхідного розміру, але ще не встигли огрубіти. Збір здійснюється в основному вручну, а подальша обробка — із застосуванням механізмів. Акуратне скручування зібраної сировини та термообробка до початку процесів ферментації надійно зберігає природний колір та аромат чаю.

Колір, смак, аромат та вплив чаю на організм

Чай «Будда» — це скручене листя темно-зеленого кольору з вкрапленнями ніжних світлих листочків. Йому притаманний трав'яний, з квітковими нотками аромат. Для напою, який приготовлений з цього листя, характерні ніжно—жовтий колір, іноді з легким відтінком зеленого, та солодкуватий, освіжаючий смак. Чай залишить по собі м'який і тонкий, але тривалий післясмак.

Список корисних властивостей зеленого чаю широкий і обіймає безліч сфер впливу на організм людини. Чай Будда нормалізує кров'яний тиск, активізує роботу м'язів, підвищує обмінні процеси, забезпечує повноцінний кровообіг. Є легким природним антидепресантом. Зелений чай заспокоює тривоги або навпаки, підвищує настрій, в залежності від того, що на даний момент необхідно людині.

Правильна технологія заварювання – гарантія насолоди смаком

Для заварювання чаю Будда треба взяти 2—3 грами сухої заварки на 150 мл води, розігрітої до температури 85—90° C, і залити тією водою чайне листя в підготовленому посуді. Найкращий посуд для заварювання цього сорту чаю — керамічний чайник з товстими стінками або ж чашка, але допускаються й гайвань або скляна колба. Як і будь—який інший класичний зелений чай, чай Будда не слід заливати занадто гарячою водою і настоювати занадто довго. Для настоювання досить 2 хвилин.

80-90
3 хв
3г / 300мл

Відгуки

Похожие товары