icns teahouse
0 icns teahouse

Чай Будда в індивідуальному конверті  2г*25 шт

Чай Чай Будда в індивідуальному конверті 2г*25 шт

Артикул: 10556

Новий, компактний та оригінальний формат подарункової упаковки чаю Будда. Що може бути краще?
Тільки самі пакетики-саше з яскравим дизайном. В складі набору 25 пакетиків по 2 г. Зручніше не знайдеш!
Байдужість в сторону! Солодкуватий та злегка медовий освіжаючий смак залишить за собою м’який та тонкий, але довгий післясмак.

73 грн / 1шт
1шт
Оплата й доставка

Поява сорту: міфи та історія

Будда — це зелений класичний чай, який почали пити кілька віків тому. За легендою, перший кущ виріс з вії Будди, коли просвітлений задрімав під час медитації. Добротний, якісний зелений чай може носити безліч різних назв, збиратися з кущів різних сортів, але йому притаманна одна важлива якість: це напій, який бадьорить і додає сили. Раніше саме ця характеристика визначала якість чаю. Кращі сорти, такі як Будда, успішно дожили до наших днів і не втратили ані краплі популярності.

Сучасні технології виробництва

Класичний зелений чай з Китаю цього купажу увібрав в себе все краще, що дає клімат чайних провінцій: чисте повітря, відсутність значних коливань температури, вологість ґрунту. Чай збирають тоді, коли верхні чайні листочки вже досягли необхідного розміру, але ще не встигли огрубіти. Збір здійснюється в основному вручну, а подальша обробка — із застосуванням механізмів. Акуратне скручування зібраної сировини та термообробка до початку процесів ферментації надійно зберігає природний колір та аромат чаю.

Колір, смак, аромат та вплив чаю на організм

Чай «Будда» — це скручене листя темно-зеленого кольору з вкрапленнями ніжних світлих листочків. Йому притаманний трав'яний, з квітковими нотками аромат. Для напою, який приготовлений з цього листя, характерні ніжно—жовтий колір, іноді з легким відтінком зеленого, та солодкуватий, освіжаючий смак. Чай залишить по собі м'який і тонкий, але тривалий післясмак.

Список корисних властивостей зеленого чаю широкий і обіймає безліч сфер впливу на організм людини. Чай Будда нормалізує кров'яний тиск, активізує роботу м'язів, підвищує обмінні процеси, забезпечує повноцінний кровообіг. Є легким природним антидепресантом. Зелений чай заспокоює тривоги або навпаки, підвищує настрій, в залежності від того, що на даний момент необхідно людині.

Правильна технологія заварювання – гарантія насолоди смаком

Для заварювання чаю Будда треба взяти 2—3 грами сухої заварки на 150 мл води, розігрітої до температури 85—90° C, і залити тією водою чайне листя в підготовленому посуді. Найкращий посуд для заварювання цього сорту чаю — керамічний чайник з товстими стінками або ж чашка, але допускаються й гайвань або скляна колба. Як і будь—який інший класичний зелений чай, чай Будда не слід заливати занадто гарячою водою і настоювати занадто довго. Для настоювання досить 2 хвилин.

80-90°C
3-5 хв

Відгуки

Похожие товары