icns teahouse
0 icns teahouse

Чжу є цин №024

Чай Чжу є цин №024

Артикул: 10287

Елітний китайський класичний зелений чай

Досить молодий (масове виробництво почалося тільки в 1964 році), але при цьому знаменитий зелений чай родом з провінції Сичуань. Вирощується Чжуєцин (кит. «Свіжість бамбукового листя») на схилах величного гірського масиву Емей на висоті від 800 метрів. Під час збору відбираються виключно бруньки з одним або двома листками однакового розміру. Смарагдове гостре листя при заварюванні дає жовто-зелений настій, насичений солодкий смак з надзвичайно довгим післясмаком і тонкий, майже невагомий аромат.
635,25 грн / 50 г
50г
Оплата й доставка

Історія і легенди:

Чжуецін, чай, який вважають перлиною серед чаїв китайської провінції Сичуань, вперше з'являється тільки в 1964 році, коли на досі безіменний чай під час місцевої чайної церемонії звертає увагу важливий чиновник. Скільки століть до цього часу існував цей напій — сказати складно. Але те, що його вік обчислюється століттями, практично не підлягає сумніву: настільки досконалий смак і аромат можуть бути тільки результатом тривалої селекції і відточування майстерності заварювання.

Місце і процес збору:

Чжуецін, або Чжу Е Цин, виростає в китайській провінції Сичуань в горах Емей на висоті 800-1200 метрів над рівнем моря. Субтропічний клімат в гірських умовах різноманітний, погода на протязі року добре підходить для вирощування чаю, а передгір'я, покриті лісом, густі тумани і вічно зелені зарості бамбука забезпечують кущі не тільки чистим повітрям, але і ідеальною вологістю. Збір чаю відбувається лише протягом 3-5 днів до початку сезону Цин Мін, причому збирають виключно найніжніші маленькі листочки.

Смак, аромат і післясмак:

Коли ви розпакуєте чай «Чжуецін», ви знайдете в упаковці скручене в трубочку листя зеленого кольору з глянсовою поверхнею і відчуєте трав'яний, лісний, з теплими квітковими відтінками аромат китайського чаю. Напою з чаю цього сорту притаманні прозорий жовто-зелений колір та щільний, насичений, з легкою гіркуватістю і легкою терпкістю, можливо, з кислими нотками, смак. Чай залишить по собі ніжний, медовий, квітковий, терпкий післясмак.

Дія на організм:

Завдяки особливій дії на організм зелений чай бадьорить не менш ефективно, але набагато лагідніше, ніж кава. Його антиоксидантні властивості стануть помічниками в боротьбі з багатьма захворюваннями, включаючи ракові, а головний біль відступить легше. При регулярному вживанні Чжуецін нормалізує обмін речовин.

Рекомендації щодо заварювання: 

Заварювати чай Чжуецін треба так: взяти 7-8 грамів сухої заварки на кожні 150 мл води, що розігріта до температури 85-90° C, і залити тією водою чайне листя в підготовленому посуду. Зазвичай найперший миттєвий пролив окропом використовують для того, щоб промити листя чаю, цю рідину зливають і не п'ють. Чай рекомендовано настоювати 10-30 секунд та робити 8-10 проливів. Найкращий посуд для заварювання цього сорту чаю — скляна колба або гайвань. Перші дві або навіть три заварки варто тримати не більше декількох секунд, не даючи напою потемніти. З кожною наступною заваркою в ароматі і смаку чаю будуть проявлятися все більше зелені, трав'яні відтінки. 

80-90°C
3 хв
3 г / 300 мл

Відгуки

Похожие товары