icns teahouse
0 icns teahouse

Дикий лимон №416

Чай Дикий лимон №416

Артикул: 10015

Склад: чай китайський зелений (крупнолистий), лимонник, плоди червоної горобини, цедра апельсина, ароматизатор ідентичний натуральному Лимон.

Китайський зелений крупнолистий чай високої якості з додаванням лимонника, ягід порічки і цедри лимона. При заварюванні «Дикий лимон» радує яскраво-золотистим кольором настою, насиченим, але при цьому несподівано легким смаком з виразними фруктовими нотами і ніжним цитрусовим ароматом.
66 грн / 50 г
50г
Оплата й доставка

Склад:

Чай китайський зелений (крупнолистий), лимонник, плоди червоної горобини, цедра апельсина, ароматизатор ідентичний натуральному Лимон

80-90°C
3 хв
3 г / 300 мл
Східний Китай - Східна частина Піднебесної - це та сама Маньчжурія - рівнинна, приморська, мусонна. Мінливий клімат з ранковими туманами і вечірніми дощами - це майже теплиця для ніжних, тонких і (так-так) вишуканих чаїв. Тому саме тут розкинулися найпопулярніші «чайні» провінції, які подарували світу добру половину «Славних чаїв Китаю»: Аньхой (Хуаншань Маофен і Цімень Маофен, Тайпин Хоукуй, Маоцзянь, Кимун який насправді Цімень, Ганпаудер і улюблений багатьма Люань Гуапянь), Фуцзянь (О, це не просто провінція, це чудо що за провінція! Байхао Інчжен, Баймутан, Дахунпао, Уї Цілань, Моли Хуача, Аньси Тегуаньінь, Женьшень Улун, Танья Гунфу!), Чжецзян (Сіху Лунцзін, Ланьсі Маофен, Юцзі Сянмін Маофен) , Цзянсу (в цій провінції варто відзначити тільки про один чай, але зате який - Дунтін Білочунь!), Цзянсі (Лушань Юньу), Шаньдун (Суньчжень Ча) і, нарешті, острів Тайвань (ох, тайванські улуни - це тема для сотень вдумливих чаювань).

Відгуки

Похожие товары