icns teahouse
0 icns teahouse

Зелений порох №102

Чай Зелений порох №102

Артикул: 10029

Китайський зелений крупнолистий чай Ганпаудер

Зелений порох, або ганпаудер — один з найвідоміших видів зеленого чаю в Європі. Скручене в кульки, сіро-зелене листя цього чаю нагадує рушничний дріб (звідси і назва). Темно-зелений настій ганпаудера має насичений, трав'янистий, терпкий смак з солодким післясмаком. В ароматичному букеті відчуваються відтінки меду, квітів, сухофруктів, диму і деревної смоли.
46,60 грн / 50 г
50г
Оплата й доставка

Історія і легенди:

Зелений порох, чай зі сходу Китаю, місцевості тисячі островів, став відомим ще тоді, коли народи складали легенди про драконів. Отже, одна з легенд про те, як з'явився цей чай, що носить також назва «Зелена перлина», говорить про те, що чай — це розсипані драконом перли. Друга легенда, менш піднесена, говорить, що цей чай був безіменним до тих пір, поки якийсь молодий солдат не звернув увагу, що його скручене в кульки листя нагадує порох. Саме під такою назвою зелений перлинний чай і став популярний в світі.

Місце і процес збору:

Цей сорт зеленого чаю вирощується в провінції Чжецзян, що в Китаї. Чжецзян має сходовий ландшафт і густі шовковисті ліси, а температура в середньому досягає 18 градусів за Цельсієм, що є оптимальною температурою для Зеленого пороху. При виготовленні цього чаю його листячка щільно згортаються, й завдяки такій спеціальній обробці зберігається його свіжість і колір, а також значно збільшується термін зберігання без втрати якості. У чаї зберігаються активні речовини і мікроелементи.

Смак, аромат і післясмак:

Коли ви розпакуєте чай «Зелений порох», ви знайдете скручене у формі кульок листя сіро-зеленого кольору та почуєте насичений, з нотками диму аромат чаю, що набув світової популярності. Чаю, який приготовлений з цього листя, притаманні колір від прозорого до густого жовтого, та насичений, терпкий, трохи гіркий смак. Чай залишить по собі солодкуватий, «копчений» післясмак.

Дія на організм:

Цікаво, що Зелений порох рекомендується як людям, що страждають від підвищеного, так і від зниженого артеріального тиску. Завдяки м'якому впливу чай нормалізує тиск, вирівнює серцебиття, а також сприятливо діє на серцево-судинну систему в цілому. Однак цим чаєм не варто зловживати, оскільки навіть найкращі ліки у великих дозах можуть стати отрутою.

Рекомендації щодо заварювання:

Заварювати чай Зелений порох треба так: взяти 1 чайну ложку сухої заварки на кожні 150 мл води, що розігріта до температури 70-80º C, і залити тією водою чайне листя в підготовленому посуду. Зазвичай найперший миттєвий пролив окропом використовують для того, щоб промити листя чаю, цю рідину зливають і не п'ють. Чай рекомендовано настоювати до 1 хвилини та робити мінімум 3 проливи. Найкращий посуд для заварювання цього сорту чаю — заварювальний чайник. Перший пролив слід настоювати не більше 1 хвилини, а всі наступні — не більше 3 хвилин. Температуру води, однак, збільшувати не слід, щоб не допустити проявляння неприємних, «пласких» гірких нот в смаку. 

70-80
3 мин
3 г / 300 мл

Відгуки

Похожие товары