icns teahouse
0 icns teahouse

Блакитний  Тегуаньінь №206

Чай Блакитний Тегуаньінь №206

Артикул: 10538

Склад: чай китайський Тегуаньінь, квіти мальви, ароматизатор натуральний Роза

Легендарний китайський улун з квітами мальви – це щось неймовірне! Красиве смарагдове листя Тегуаньінь при заварюванні розкриває чудовий квітковий аромат, м'який медовий смак, свіжий післясмак з нотами бузку і... блакитний колір! Колір в цьому напої особливий завдяки квітам мальви. У перші секунди це яскравий ультрамарин, після – всі відтінки синього з плавною трансформацією в смарагдово-зелений. Фантастичне видовище, естетичне задоволення й пестування смакових рецепторів!
79,75 грн / 50 г
50г
Оплата й доставка

Історія і легенди:

Блакитний Теґуаньінь, ароматизований чай з китайського повіту Ансі, батьківщини безлічі чаїв-улунов, почали пити не так давно. Один з найпопулярніших сортів чаю, Теґуаньінь, разом із завоюванням європейського ринку став зазнавати зміни. У чайну сировину стали вводити різні добавки, найвдаліші з яких стали набувати популярності й на батьківщині, в Китаї. Блакитний чай — одне з таких нововведень.

Місце і процес збору:

Вирощують даний вид чаю, як і більшість китайських улунів, на території Фуцзянь. Гірські масиви й ліси Фуцзянь зберігають чистоту повітря в його первісному вигляді, завдяки чому чайне листя набуває дивно м'який смак. Зривати листя Тегуаньінь починають з квітня й роблять це поступово до кінця року. Час збору врожаю впливає на кінцевий смак чаю. Сушиться чайне листя в кілька етапів, щоб м'яко прибрати з нього всю вологу.

Смак, аромат і післясмак:

Коли ви розпакуєте чай «Блакитний Теґуаньінь», ви знайдете скручене в кульки неправильної форми листя світло-зеленого кольору, блакитні квіти калачиків (мальви) та вдихнете насичений квітковий, обумовлений присутністю ароматизатора «Троянда» аромат відомого сорту чаю. Правильно завареному чаю притаманні світло-зелений колір та солодкуватий, освіжаючий смак. Чай залишить по собі солодкуватий, свіжий, тривалий післясмак.

Дія на організм:

Не забуваючи про унікальні якості зеленого чаю, цікаво зупинитися на тому, що нового привносять в нього калачики. Так, ця квітка відмінно допомагає при захворюваннях горла і інших слизових людини, має обволікаючу дію, а також допомагає при бронхітах, розріджуючи і виводячи мокротиння. При регулярному застосуванні мальва покращує еластичність тканин, прискорює обмінні процеси.

Рекомендації щодо заварювання: 

Заварювати чай Блакитний Теґуаньінь треба так: взяти 7-8 грамів сухої заварки на кожні 150 мл води, що розігріта до температури 85-90° C, і залити тією водою чайне листя в підготовленому посуду. Зазвичай найперший миттєвий пролив окропом використовують для того, щоб промити листя чаю, цю рідину зливають і не п'ють. Чай рекомендовано настоювати 2-60 секунд та робити 3-5 проливів. Найкращий посуд для заварювання цього сорту чаю — традиційна гайвань. Перші поливи слід робити дуже швидкими, по 2-5 секунд. Останні можна заварювати до 1 хвилини. При визначенні тривалості заварювання слід орієнтуватися на смак чаю — якщо в ньому з'явилася гіркота, це означає, що час заварювання був занадто довгим.

 

85-90 °C
3-5 хв
3 г / 300 мл

Фуцзянь

Приморська провінція на сході Китаю. Весна починається тут раніше, ніж в інших районах піднебесної, і вже з перших днів березня встановлюється погода, сприятлива для збору кращого чаю. Фуцзяньській традиції вирощування і виробництва чаю - одні з найдавніших, звідси походять багато імператорських сортів. Чаї з цих місць мають м'який і рівний смак, а в ароматі присутні квіткові і медові відтінки.

Уішаньскі чаї.

Улуни з круч у і традиційно вважаються найдавнішими і можна сказати, що саме вони є «прабатьками» сучасних бірюзових чаїв. Улуни з круч точно передають характер гори у і Шань, дивним чином поєднуючи в собі масивність вертикальних скель і м'якість водних потоків. Китайці кажуть, що ці чаї володіють «зовнішністю бідняка і гідністю імператора».

Відгуки

Похожие товары