icns teahouse
0 icns teahouse

Мрії султана №403

Чай Мрії султана №403

Артикул: 10022

Склад: чай зелений ганпаудер, цукати з ананасу, пелюстки соняшнику, пелюстки волошки, пелюстки календули, ароматизатор ідентичний натуральному Тропік.

Китайський ганпаудер з приємним, терпким смаком і нотами сухофруктів у посмаку став основою «Мрій султана». Багатий смак і аромат чаю вишукано відтінені шматочками ананаса, пелюстками календули, волошки й соняшника. Готова композиція м'яко зігріває, залишаючи легкий, пряний посмак і мрійливий настрій на десерт.
78 грн / 50 г
50г
Оплата й доставка

Склад:

Чай зелений ганпаудер, цукати з ананасу, пелюстки соняшнику, пелюстки волошки, пелюстки календули, ароматизатор ідентичний натуральному Тропік

80-90°C
3 хв
3 г / 300 мл

Східний Китай - Східна частина Піднебесної - це та сама Маньчжурія - рівнинна, приморська, мусонна. Мінливий клімат з ранковими туманами і вечірніми дощами - це майже теплиця для ніжних, тонких і (так-так) вишуканих чаїв. Тому саме тут розкинулися найпопулярніші «чайні» провінції, які подарували світу добру половину «Славних чаїв Китаю»: Аньхой (Хуаншань Маофен і Цімень Маофен, Тайпин Хоукуй, Маоцзянь, Кимун який насправді Цімень, Ганпаудер і улюблений багатьма Люань Гуапянь), Фуцзянь (О, це не просто провінція, це чудо що за провінція! Байхао Інчжен, Баймутан, Дахунпао, Уї Цілань, Моли Хуача, Аньси Тегуаньінь, Женьшень Улун, Танья Гунфу!), Чжецзян (Сіху Лунцзін, Ланьсі Маофен, Юцзі Сянмін Маофен) , Цзянсу (в цій провінції варто відзначити тільки про один чай, але зате який - Дунтін Білочунь!), Цзянсі (Лушань Юньу), Шаньдун (Суньчжень Ча) і, нарешті, острів Тайвань (ох, тайванські улуни - це тема для сотень вдумливих чаювань). 

Відгуки

Похожие товары