icns teahouse
0 icns teahouse

Червоний дракон (золотий равлик) №306

Чай Червоний дракон (золотий равлик) №306

Артикул: 10235

Скручений елітний китайський крупнолистовий чорний тіпсовий чай у вигляді завитків, за зовнішнім виглядом нагадують раковину равлика. Зміст чайних бруньок в ньому становить близько 50%!

Перлина провінції Хуннань і один з кращих чорних чаїв Китаю. Золотий равлик — це м'який, але дуже глибокий смак з витонченими димно-карамелевими відтінками в ароматі. Кожен чорно-золотавий листочок цього чаю схожий на витвір мистецтва, адже збір здійснюється вручну і виключно з верхівок пагінців, а скручування здійснюється справжнімі майстрами, що дозволяє зберегти цільність дорогоцінного листя. Колір завареного напою глибокий, насичено-бурштиновий і (дуже хочеться додати це слово) аристократичний!

93,50 грн / 50 г
50г
Оплата й доставка

Створення купажу: міфи та історія

Золотий равлик (Червоний дракон) — це популярний чорний чай, який зʼявився завдяки випадковості: зібрана чайна сировина стояла на землі у кошиках в очікуванні обробки. Однак вночі різко змінилася погода, спустився густий туман, що запустило стрімкий процес ферментації чаю.

Сучасні технології виробництва

Сучасний процес виробництва цього чаю включає кілька етапів. Спочатку листя вʼялять на відкритому повітрі, потім – скручують і досушують вже після проходження процесу ферментації.

Зараз чай Золотий равлик виготовляється двох категорій: тільки з тіпсів і з тіпсів разом з верхніми листочками.

Цей чай вирощують в провінції Хунань, яка знаходитися на південному сході Китаю. Плантації розташовані на березі річки Янцзи. Вологий субтропічний клімат провінції, температура у рамках 27-30° C, змушує чайне листя зберігати винятково ніжну структуру. Збирають цей чай за особливою технологією винятково руками. З куща знімають лише тіпси (бруньки) й пару верхніх листочків. При обробці листя акуратно скручують в спіраль, або в «равлики», надаючи їм впізнаваної форми.

Колір, смак, аромат та вплив чаю на організм

Для чаю «Золотий равлик» (Червоний дракон) характерне скручене у вигляді спіралі листя мідно-коричневого відтінку та деревний аромат сухого листя. Готовому напою притаманні насичений коньячний колір та багатий, насичений, дещо терпкуватий смак з інтригуючою кислинкою. В ароматі можуть бути присутні легкі фруктові нотки та ніжні пахощі тропічних квітів. Чай залишить по собі тривалий солодкуватий післясмак.

Велика кількість теотаніну робить цей чай незамінним напоєм для обідів або щедрих застіль. Однак Золотий Равлик відмінно підходить і для ранкового чаювання: він зігріває і бадьорить, дозволяє з самісінького ранку зарядитися енергією на цілий день. Крім того, цей напій, якщо його пити без цукру і молока, оздоровлює корисну мікрофлору і чудово освіжає подих.

Правильна технологія заварювання – гарантія насолоди смаком

Заварювати чай Золотий равлик (Червоний дракон) треба так: взяти 4-5 грамів сухої заварки на 250 мл води, що підігріта до 95-100° C, і залити нею чайне листя в підготовленому посуду. Зазвичай найперший миттєвий пролив окропом роблять для того, щоб тільки промити сухе листя чаю, цю рідину одразу виливають і не п'ють. Найкращий посуд для заварювання цього сорту чаю — чайник з товстими стінками і широким носиком. Якщо заварювати напій крутим окропом, з чайних листочків виділяється більше речовин, які мають міцний аромат і запах. Тому, якщо ви любите більш м'який та делікатний смак, слід використовувати менш гарячу воду. Чай рекомендовано настоювати 1-2 хвилини та робити до 3 проливів.

85-95
2-3 мин
3г / 300мл
Восточный Китай - Восточная часть Поднебесной — это та самая Маньчжурия — равнинная, приморская, муссонная. Переменчивый климат с утренними туманами и вечерними дождями — это почти теплица для нежных, тонких и (да-да) изысканных чаев. Потому именно здесь раскинулись самые популярные «чайные» провинции, подарившие миру добрую половину «Знаменитых чаев Китая»: Аньхой (Хуаншань Маофен и Цимэнь Маофэн, Тайпин Хоукуй, Маоцзянь, Кимун который на самом деле Цимэнь, Ганпаудэр и любимый многими Люань Гуапянь), Фуцзянь (О, это не просто провинция, это чудо что за провинция! Байхао Инчжэнь, Баймутан, Дахунпао, Уи Цилань, Моли Хуача, Аньси Тегуаньинь, Жэньшэнь Улулн, Таньян Гунфу!), Чжэцзян (Сиху Лунцзин, Ланьси Маофэн, Юцзи Сянмин Маофэн), Цзянсу (в этой провинции стоит отметить только один чай, но зато какой — Дунтин Билочунь!), Цзянси (Лушань Юньу), Шаньдун (Суньчжэнь Ча) и, наконец, остров Тайвань (ох, тайваньские улуны — это тема для сотен вдумчивых чаепитий).

Відгуки

Похожие товары