icns teahouse
0 icns teahouse

Мохіто №420

Чай Мохіто №420

Артикул: 10243

Склад: чай китайський зелений (середньолистий), м'ята, листя смородини, лимонник, цедра апельсина, плоди червоної горобини, ароматизатор індентичності натуральному Лайм.

Аромати смородини, м'яти, лимонної трави, горобини й цедри апельсина органічно сплітаються у вишуканий чайний коктейль, що нагадує знаменитий «Мохіто». Це ідеальний напій для жаркого літа. Він бадьорить і освіжає навіть у самий спекотний день.
66 грн / 50 г
50г
Оплата й доставка

Склад:

Чай китайський зелений (середньолистий), м'ята, листя смородини, лимонник, цедра апельсина, плоди червоної горобини, ароматизатор індентичності натуральному Лайм

80-90°C
3 хв
3 г / 300 мл

Західна і центральна Україна - Віддаленість України від океанів (ніяких цунамі, тайфунів та інших неприємностей), рівнини, вкриті знаменитим чорноземом, і помірний клімат століття годували наших скромних предків всілякими ягодами, фруктами і овочами. Однак з чаєм (в класичному, тобто китайському, розумінні) не склалося. Однак чай як явище (а точніше - філософія) не визнає суворих догм. Тому якщо ми говоримо про український чай, значить ми говоримо про знамениті карпатські суміші. Ці суміші, або тізани, - це сотні лікувальних трав в різноманітних поєднаннях і, що особливо важливо, з широким спектром лікувальних властивостей. Традиційно українські тізани включають суцвіття, плоди та ягоди, що робить їх не тільки корисними, але й дуже смачними.

Відгуки

Похожие товары