icns teahouse
0 icns teahouse

Молочний улун №204

Чай Молочний улун №204

Артикул: 10007

Склад: Чай китайський Тегуаньінь, ароматизатор натуральний Згущене молоко.

Без сумніву, один з найпопулярніших улунів. Виробляється він, як і більшість улунів, в провінції Фуцзянь. Чайне листя після обробки дуже схоже на листя Тегуаньінь, але набагато темніше. Чарівний молочний аромат цього чаю породив безліч легенд про спосіб виробництва. Багато хто стверджує, що в процесі вирощування чайні кущі зрошуються молоком, але це, звичайно, неправда, вся справа в ароматизації. Смак настою дуже легкий з вишуканим карамелевим післясмаком.
84,98 грн / 50 г
50г
Оплата й доставка

Історія і легенди:

Молочний улун, один з найвідоміших улунів, що завдяки ароматизації отримав незабутній молочно-карамельний аромат, отримав визнання в Китаї, а потім придбав прямо-таки шалену популярність в Європі. Його прямий пращур — оригінальний молочний улун, аромат і смак якого не є наслідком ароматизації. Однак через те, що дивовижний молочний присмак в цьому чаї занадто слабкий, і для багатьох аматорів просто непомітний, ім'я «молочний улун» перейшло до ароматизованого побратиму, для виробництва якого використовуються різні сорти улунов.

Місце і процес збору:

Цей вид чаю виробляють в трьох місцях: Фуцзянь, провінція Гуандун і на острові Тайвань. Його вирощування відбувається на великих висотах 700-1100 метрів над рівнем моря, при його виготовленні використовують зрілі листя. Збирають чайне листя восени або навесні в залежності від потрібних смакових якостей. Ароматизація листя може відбуватися на різних етапах, в залежності від технології, прийнятої в кожній мануфактурі.

Смак, аромат і післясмак:

В упаковці з чаєм «Молочний улун», ви побачите скручене в кульки неправильної форми листя темно-зеленого та коричневого кольору та почуєте аромат чаю з явно вираженим запахом молока і карамелі. Напій з чаю цього сорту набуває прозорий, ніжно-жовтий, схожий на квітковий чай колір та легкий, солодкуватий, можливо, трохи терпкий, але не гіркий смак. Чай залишить по собі солодкуватий, вершковий, тривалий післясмак.

Дія на організм:

Молочний улун має всі ті об'єктивні властивості, якими володіють улуни: антиоксидантні характеристики, нормалізація артеріального тиску, поліпшення обміну речовин. Але крім цього у нього є і відмінна суб'єктивна властивість: теплий і домашній аромат молока з карамеллю чудово примирює з будь-якими негараздами.

Рекомендації щодо заварювання:

Заварювати чай Молочний улун треба так: взяти 7-9 грамів сухої заварки на кожні 150 мл води, що розігріта до температури 80-90° C, і залити тією водою чайне листя в підготовленому посуду. Зазвичай найперший миттєвий пролив окропом використовують для того, щоб промити листя чаю, цю рідину зливають і не п'ють. Чай рекомендовано настоювати 20-30 секунд та робити 1-3 проливи. Найкращий посуд для заварювання цього сорту чаю — гайвань або керамічний чайник з товстими стінками. Якщо ви збираєтеся заварювати чай тільки один раз, то кількість заварки на одну порцію слід зменшити. Найбільш ароматним буде друге заварювання, а ось під час третього і наступних характерний молочно-карамельний присмак буде відчуватися все менше і менше.

 

80-90°C
3 хв
3 г / 300 мл

Відгуки

Похожие товары