icns teahouse
0 icns teahouse

Основний інстинкт №405

Чай Основний інстинкт №405

Артикул: 10244

Склад: чай зелений китайський Сенча (великий лист), цукати ананаса, полуниця сушена, цукрові сердечка, ароматизатор ідентичний натуральному Персик.

Багатогранний, вишуканий і збалансований, цей купаж майстерно поєднує в собі свіжу гіркоту китайської сенті з ніжним персиком і запашною полуницею. Готовий напій порадує насиченим кольором настою, яскравим смаком і тонким ароматом свіжих фруктів. Пікантна деталь — рожеві цукрові сердечка, — і вуаля: протистояти «Основному інстинкту» неможливо!
78 грн / 50 г
50г
Оплата й доставка

Склад:

Чай зелений китайський Сенча (великий лист), цукати ананаса, полуниця сушена, цукрові сердечка, ароматизатор ідентичний натуральному Персик

80-90°C
3 хв
3 г / 300 мл

Східний Китай - Східна частина Піднебесної - це та сама Маньчжурія - рівнинна, приморська, мусонна. Мінливий клімат з ранковими туманами і вечірніми дощами - це майже теплиця для ніжних, тонких і (так-так) вишуканих чаїв. Тому саме тут розкинулися найпопулярніші «чайні» провінції, які подарували світу добру половину «Славних чаїв Китаю»: Аньхой (Хуаншань Маофен і Цімень Маофен, Тайпин Хоукуй, Маоцзянь, Кимун який насправді Цімень, Ганпаудер і улюблений багатьма Люань Гуапянь), Фуцзянь (О, це не просто провінція, це чудо що за провінція! Байхао Інчжен, Баймутан, Дахунпао, Уї Цілань, Моли Хуача, Аньси Тегуаньінь, Женьшень Улун, Танья Гунфу!), Чжецзян (Сіху Лунцзін, Ланьсі Маофен, Юцзі Сянмін Маофен) , Цзянсу (в цій провінції варто відзначити тільки про один чай, але зате який - Дунтін Білочунь!), Цзянсі (Лушань Юньу), Шаньдун (Суньчжень Ча) і, нарешті, острів Тайвань (ох, тайванські улуни - це тема для сотень вдумливих чаювань). 

Відгуки

Похожие товары