icns teahouse
0 icns teahouse

Подарунковий набір «Вікторіанський» чай+какао

Чай Подарунковий набір «Вікторіанський» чай+какао

Артикул: 2421

Елегантний подарунок тим, кому хочеш подарувати приємні емоції і проявити свою повагу. Втілює все найкраще, що було у Вікторіанській Англії: чай о п’ятій, комфорт, спілкування, розквіт, пошуки нового та зміни на краще.
Чай «Лаванда & Бергамот», 100 г
Ідеальний для вечірнього чаю «о п’ятій». З чашкою цього яскравого чаю ви будете посміхатися, вести розслаблену бесіду і забудете про втому. Міцний чорний індійський чай, лаванда, бергамот і ваніль – так просто і так сильно. А ще: яскраво-бурштиновий колір настою, характерна свіжість в ароматі, м’який, шовковистий, з легкою гіркуватістю смак та солодкуватий посмак. Какао голд, 100 г
Рецепт Cacao Bar – наша гордість. Ми робимо його на власному виробництві з двох видів какао-порошку – класичного і збагаченого. Порошок купуємо у кращого виробника у світі – компанії Cargill (Каргілл). Какао-бар – це насичений аромат і смак шоколаду, безліч мікроелементів, важливих олій і кислот. Смачно й приємно!


302,50 грн / 1шт
1шт
Оплата й доставка
Чай «Лаванда & Бергамот», 100 г Какао Голд, 100 г Додаткові інгредієнти: апельсин, бодян, кориця та цукор — заварюйте по-своєму!

Відгуки

Похожие товары