icns teahouse
0 icns teahouse

Різдво №531

Чай Різдво №531

Артикул: 10062

Склад: Чай цейлонський чорний Р, плоди шипшини, яблуко, кориця, пелюстки волошки, ароматизатор ідентичний натуральному Кориця.

Основа суміші — жменька різдвяного дива і високогірний чорний цейлонський чай, свіжий і ароматний. Красивий бурштиново-червоний настій чаю залишає приємний терпкий післясмак. Шматочки яблука та шипшини, пелюстки волошки і, звичайно, кориця створюють дуже різдвяний, пряний аромат.
78 грн / 50 г
50г
Оплата й доставка

Склад:

Чай цейлонський чорний Р, плоди шипшини, яблуко, кориця, пелюстки волошки, ароматизатор ідентичний натуральному Кориця.

95-100
3-5 хв
3 г / 300 мл
Центральна Шрі-Ланка (в минулому Цейлон) - невелика за розмірами країна, але займає третє місце в світі (після Індії і Китаю) з виробництва чаю та зможе порадувати навіть найдосвідченішого цінителя найширшим асортиментом відмінного (в першу чергу) чорного чаю. Це і приємно-терпкі сорти з провінції Ува (південно-західна частина острова), і дуже смачний, насичений сорт району Дімбула (східна частина острова), і, звичайно, неймовірно ароматний, з настоєм кольору золота, високогірний (часом плантації знаходяться на висоті 2000 м) чай з Нувара Елія. До речі, в силу нерівномірності ладшафту на острові (гірські масиви перемежовуються з рівнинами і навпаки), зазвичай цейлонський чай диференціюються не тільки за назвою районів і провінцій, а й по висоті, на якій плантація розташована (низькогірний чай - 0 - 550 м, среднегорний чай - 550 - 1,050 м, і, нарешті, високогірний чай - 1,050 - 2,000 м).

Відгуки

Похожие товары