icns teahouse
0 icns teahouse

Зв'язаний чай

Квіткова симфонія №433
51 грн / 1шт
Вітер змін №432
29 грн / 1шт


Зв'язаний чай

Зв'язаний чай - це справжній витвір мистецтва китайський майстрів чайного справи, який отримав численні позитивні відгуки. Виготовлення його відбувається вручну - для цього відбираються тільки верхні листочки і чайні бруньки елітних сортів чаю - зеленого, червоного, жовтого. Виглядає такий твір як сухий бутон з квіткою всередині, який перев'язали ниткою. Майстер ретельно підбирає композиції, знаючи, яка рослина ідеально поєднується з тим чи іншим чаєм.

Купити пов'язаний чай - це значить подарувати собі незабутню чайну церемонію, адже при заварюванні починають відбуватися справжні чудеса. Для цієї дії найкраще використовувати скляний посуд, щоб повною мірою насолодитися воістину заворожуючим видовищем. Чайне листя і квіти починають химерно розпускатися, створюючи неповторний хвилюючий танець, від якого неможливо відірвати погляд. Крім того, що натуральний китайський квітковий чай гарний, він ще володіє багатьма корисними властивостями: сприяє виведенню з організму токсинів, покращує апетит, регулює метаболізм. Тонізуючий напій надзвичайно бадьорить, додає сил і енергії.

Правильно приготовлений настій має яскравий аромат і насичений смак. У Китаї вважають, що квітучий чай переносить людину зі світу суєти в царство спокою і релаксу. В інтернет-магазині «Teahouse» представлено декілька видів елітного пов'язаного чаю, кожен з яких подарує вам незабутні хвилини гармонії. Також у нас ви зможете знайти найкращі сорти чаю та кави, які можна недорого придбати оптом чи на вагу. Головні переваги «Teahouse» - доступні ціни, висока якість і швидка доставка по Україні.