icns teahouse
0 icns teahouse

Ранкове сонце №414

Чай Ранкове сонце №414

Артикул: 10165

Cклад: чай зелений китайський Сенча (великий лист), пелюстки троянди, пелюстки календули, ароматизатори ідентичні натуральним Манго, Грейпфрут, Апельсин.

Купаж на основі китайського чаю Сенча — ніжний і свіжий, немов сонце на світанку. Приємний, трохи гіркуватий смак Сенча витончено відтінено яскравим коктейлем з апельсина, манго і грейпфрута. Пелюстки троянди і календули надають цьому яскравому міксу тендітність та вишуканість. З цим чаєм ваш ранок буде сонячним, навіть якщо на вулиці дощ!
78 грн / 50 г
50г
Оплата й доставка

Cклад:

Чай зелений китайський Сенча (великий лист), пелюстки троянди, пелюстки календули, ароматизатори ідентичні натуральним Манго, Грейпфрут, Апельсин

80-90°C
3 хв
3 г / 300 мл

Східний Китай - Східна частина Піднебесної - це та сама Маньчжурія - рівнинна, приморська, мусонна. Мінливий клімат з ранковими туманами і вечірніми дощами - це майже теплиця для ніжних, тонких і (так-так) вишуканих чаїв. Тому саме тут розкинулися найпопулярніші «чайні» провінції, які подарували світу добру половину «Славних чаїв Китаю»: Аньхой (Хуаншань Маофен і Цімень Маофен, Тайпин Хоукуй, Маоцзянь, Кимун який насправді Цімень, Ганпаудер і улюблений багатьма Люань Гуапянь), Фуцзянь (О, це не просто провінція, це чудо що за провінція! Байхао Інчжен, Баймутан, Дахунпао, Уї Цілань, Моли Хуача, Аньси Тегуаньінь, Женьшень Улун, Танья Гунфу!), Чжецзян (Сіху Лунцзін, Ланьсі Маофен, Юцзі Сянмін Маофен) , Цзянсу (в цій провінції варто відзначити тільки про один чай, але зате який - Дунтін Білочунь!), Цзянсі (Лушань Юньу), Шаньдун (Суньчжень Ча) і, нарешті, острів Тайвань (ох, тайванські улуни - це тема для сотень вдумливих чаювань). 

Відгуки

Похожие товары