icns teahouse
0 icns teahouse

Молі Ча Ван (Володар Жасмину) №038

Чай Молі Ча Ван (Володар Жасмину) №038

Артикул: 10337

Зелений чай найвищої якості, ароматизований квітами жасмину. Цей сорт вирощують в провінції Фуцзянь, високо в горах. У виробництві використовують тільки молоді пружні бруньки (тіпси). Смак готового напою м'який, терпкий, трохи трав'янистий, аромат – жасминовий, ідеальний. У післясмаку мед і квіти, трохи карамелі і знову квіти. Без перебільшення кращий зелений чай з жасмином!
198 грн / 50 г
50г
Оплата й доставка

Створення купажу: міфи та історія

Чай Молі Ча Ван (кит. «Володар жасмину»). Цей чай заслужено вважається одним з найкращіх зелених чаїв з жасмином. Він отримав свою популярність, завдяки неймовірно високій якості чайного листа, з якого його виробляють, та неймовірно ніжного присмаку квітів жасмину. 

Сучасні технології виробництва

Фермери східної провінції Фуцзянь дбайливо відбирають білі ворсисті тіпси з одним-двома ніжними листочками.  Аромат справжніх квітів жасмину доповнює, але ніяк не змінює смак цього якісного високогірного зеленого чаю.

Колір, смак, аромат та вплив чаю на організм

Ніжно-золотистий настій цього чаю буде особливо корисний людям, які часто піддаються стресам. Солодкий аромат жасмину і легкий медовий післясмак допоможуть зігрітися в негоду, а лікувальні властивості "Володаря жасмину" очистять печінку і кров від токсинів.

Зробивши перший ковток, Ви відчуєте, як підіймається настрій, стає радісно і легко.

Правильна технологія заварювання — гарантія насолоди смаком

В розрахунку на 4-6 грамів чаю «Володар жасмину» знадобиться 150 мл води нагрітої до 80-85 градусів С. Заварювати краще в гайвані, проливами. Настоювати чай від 10 секунд до 1 хвилини.

80-85
10-60 сек./проливами
4-6/150 мл. (гайвань)

Відгуки

Похожие товары