icns teahouse
0 icns teahouse

Золотий Кімун №314

Чай Золотий Кімун №314

Артикул: 10384

Знаменитий китайський червоний чай з провінції Аньхой. Чайні кущі цього сорту відрізняються невеликим розміром чайного листа, тому після обробки листя Кімума має незвично малий розмір. При заварюванні ці щільно скручені листочки розкривають багатий аромат з нотами карамелі і фруктів, а смак Кімума настільки яскравий, що поціновувачі часто називають цей сорт «бургундським серед чаїв».
75 грн / 50 г
50г
Оплата й доставка

Поява сорту: міфи та історія

Золотий Кімум — це червоний чай, який зʼявився порівняно недавно - у ХІХ сторіччі. Всі чаї сорту кімум зʼявилися завдяки одному гурману з бізнесовою жилкою, який знайшов нове місце для вирощування чаю у провінції Аньхой. Висока якість напою приваблювала місцевих шанувальників, але світове визнання чай здобув завдяки англійським мореплавцям. Саме завдяки їхній діяльності вишуканий напій потрапив не просто до Великобританії, а й на стіл до королівської родини. Золотий Кімум і зараз подають на стіл у Букінгемському палаці.

Сучасні технології виробництва

Всі чай сорту Кімум вирощуються на одних і тих самих плантаціях. Але Золотий Кімум здобув статус елітного особливо цінного чаю завдяки високому вмісту золотистих тіпсів (чайних бруньок). Якість чаю і надзвичайно ретельна переробка сировини – ось шлях до успіху чаю Золотий Кімум. Цей чай недешевий, але задоволення, яке ви одержите від його смаку, варте цієї ціни.

Провінція Аньхой, де вирощують чай Золотий Кімум, розташована на сході Китаю. Чайні плантації розкидаються на висоті 800-1200 метрів над рівнем моря. Температура тут влітку сягає 27 градусів за Цельсієм. Кущі, які дарують нам цей унікальний чай, надійно заховані за мальовничими горами Хуаншань. Особливості рельєфу стримують сильні пориви вітру, що дозволяє кожному листочку не боротися за виживання, а накопичувати речовини, які забезпечать неповторний смак та аромат.

Збір врожаю проводиться двічі на рік – навесні та восени. Працівники збирають чотири найменші листочки на кінці кожної гілочки, чай протягом доби вʼялиться, потім листя скручують і відправляють на ферментацію. Саме ферментація, а не спеціальні способи сушіння, спричиняє коричнево-чорний колір чаїнок.

І памʼятайте – мініатюрність кожної чаїнки чаю Золотистий Кімум – ознака високої якості, досягнути якої можна лише відібравши наймолодші листочки та тіпси.

Колір, смак, аромат та вплив чаю на організм

Чай «Золотий Кімум» – це скручене листя темного кольору з вмістом золотих тіпсів та неймовірний аромат чаю з тонкими, але явно відчутними нотками орхідей. Правильно заварений чай набуває бурштиновий, однорідний і сяючий колір та солодкий, з кислинкою, дещо терпкий смак. Цей напій залишить по собі тривалий приємний післясмак, що нагадує суміш сухофруктів з квітами.

Чай Золотий Кімун — відмінний помічник для вашого імунітету під час простудних захворювань. Підвищений вміст тіпсів в ньому підсилює всі його цілющі якості. Крім того, цей чай має яскраво виражену дію на процес травлення: його фенольні сполуки прискорюють виділення жовчі, впливають на засвоєння жирів з їжі. Якщо ви будете регулярно пити цей чай, наявні в ньому активні речовини допоможуть контролювати вагу і прискорять обмін речовин.

Правильна технологія заварювання – гарантія насолоди смаком

Для заварювання чаю Золотий Кімум треба взяти 7—10 грамів сухої заварки на 150 мл води, що розігріта до температури 90—95° C, і залити цією водою чайне листя в підготовленому посуді. Зазвичай найперший миттєвий пролив окропом використовують для того, щоб промити листя чаю, цю рідину зливають і не п'ють. Після цього чай рекомендовано залити такою ж водою вдруге. Знавці роблять 3—4 проливи. Найкращий посуд для заварювання цього сорту чаю — чайник з матеріалу, який добре тримає температуру. Оскільки цей чай містить велику кількість ніжних тіпсів, крутий окріп може зіпсувати його вишуканий смак, адже він зробить чай більш гірким, так само, як і занадто тривале заварювання.

98-100
3-5 хв
3 г

Відгуки

Похожие товары